Kalendarz oraz wyniki turniejów już  rozegranych w ramach GPDŚ roku 2020

Turnieje zaznaczone kolorem niebieskim otrzymały rangę  OTP i znalazły się również w kalendarzu centralnym co oznacza, że będą za nie naliczane apkl-e

I. 29 grudnia 2019 – Wrocław

Lp.ImięNzwiskoWynik
1.StanisławGołębiowski64.10
1.PatrykPatreuha64.10
2.PiotrKulesza61.72
2.WiesławaMirosław61.72
3.AgnieszkaŁuczak59.30
3.ŁukaszGaweł59.30
4.RyszardWróblewski58.05
4.MaciejBarszczewski58.05
5.JózefSławenta57.90
5.JolantaSławenta57.90
6.KatarzynaDufrat57.32
6.PiotrTuczyński57.32
7.JacekSzwed57.05
7.PiotrRatajski57.05
8.MariuszIlnicki55.99
8.ZdzisławKunc55.99
9.LechWarężak55.78
9.PiotrKlubiński55.78
10.IreneuszSzulc55.68
10.ŁukaszRokita55.68
11.EwaDziekańska55.64
11.PrzemysławSaliński55.64
12.JanMarcinkowski54.95
12.StanisławWachel54.95
13.KrzysztofWójcik54.36
13.MarekRzeszutek54.36
14.DariuszBudnik54.11
14.KrzysztofObłój54.11
15.JanuszDrozdowski54.09
15.ZbigniewSosna54.09
16.ZdzisławPatreuha54.07
16.JakubPatreuha54.07
17.IreneuszSiemieniako53.94
17.JanKozak53.94
18.MałgorzataTurska-Marcinowska53.76
18.AdamMarcinowski53.76
19.MarekBałdysz53.11
19.PiotrDobryszycki53.11
20.AlicjaMyśliwiec53.10
20.PiotrMarcinowski53.10
21.AleksanderCzajka52.81
21.LechKostecki52.81
22.MaciejRacewicz52.73
22.KornelKrawiec52.73
23.RobertŁukomski52.08
23.ZdzisławMalkiewicz52.08
24.MaciejGrodzki52.01
24.JanuszStaniów52.01
25.JacekKrystecki51.94
25.KamilaKukuła51.94
26.MaciejKędzierski51.67
26.RyszardRosikiewicz51.67
27.PiotrCegielski51.59
27.JacekBarski51.59
28.JoannaKokot50.61
28.MateuszStrzelczyk50.61
29.JanSzamkołowicz49.71
29.TomaszStruzik49.71
30.JerzyPieszczuch49.68
30.StanisławTomski49.68
31.AndrzejSuchodolski49.68
31.DariuszArtmański49.68
32.AdamWaszkiewicz49.60
32.SzymonSuperson49.60
33.MariuszSzumski48.61
33.LeszekUrbańczyk48.61
34.ArturWójcik48.61
34.AleksanderZdybel48.61
35.AnnaJankowska48.59
35.KrzysztofGrela48.59
36.AndrzejChodowski47.99
36.StanisławGreszta47.99
37.JanSadowski47.67
37.JerzyGłowiński47.67
38.WojciechLubas47.62
38.RobertMroczek47.62
39.MariuszKowalczyk47.47
39.JerzyGładysz47.47
40.AnnaKołodziejczyk47.33
40.MariaHuzar47.33
41.SławomirZagórski47.28
41.MarcinMotykiewicz47.28
42.MarekCzerniawski46.34
42.WojciechSękowski46.34
43.TomaszDorobek46.15
43.ZdzisławaZabłocka46.15
44.StanisławSzuba45.80
44.MarianSzymonowicz45.80
45.MarekRużyło45.63
45.KazimierzBednarek45.63
46.AleksandraKlupś44.51
46.AdrianFoltyn44.51
47.JoannaGołdyn43.85
47.ElżbietaGołdyn43.85
48.AnnaGórska35.68
48.GrzegorzHorała35.68
49.TeresaLubas33.57
49.JarosławChłądowicz33.57
50.MartaWalczyk31.50
50.RenataPogonowska31.50
51.KacperLuberański30.81
51.JuliaSłowik30.81
52.AnnaWoźnicka26.58
52.JolantaMaślanka26.58

II. 25 stycznia (sobota) – Sobótka

Lp.ImięNzwiskoWynik
1.MaciejRochowicz59.71
1.PiotrKlubiński59.71
2.AleksanderZdybel59.13
2.MarekRzeszutek59.13
3.PiotrKorecki55.77
3.RobertBiel55.77
4.IreneuszSiemieniako54.62
4.JanKozak54.62
5.KamilaKukuła54.52
5.BohdanMazur54.52
6.KrzysztofWójcik53.08
6.StanisławWawszczyk53.08
7.MariuszKowalczyk52.88
7.JerzyGładysz52.88
8.JolantaSławenta52.12
8.JózefSławenta52.12
9.JanuszStaniów51.92
9.MaciejGrodzki51.92
10.LeszekUrbańczyk51.54
10.MariuszSzumski51.54
11.StanisławBorowiec51.15
11.JerzyPoznar51.15
12.DariuszArtmański51.06
12.MarzenaArtmańska51.06
13.AdamWaszkiewicz50.96
13.MirosławFechner50.96
14.MariuszIlnicki50.87
14.WiesławaMirosław50.87
15.JanPisarek50.87
15.BożenaRakuzy50.87
16.RobertKsiężopolski50.48
16.KazimierzBednarek50.48
17.RolandLippik50.19
17.ZdzisławPatreuha50.19
18.MarekCzerniawski50.00
18.WojciechSękowski50.00
19.MarekBałdysz48.65
19.SamuelBałdysz48.65
20.MarianSzymonowicz48.65
20.StanisławSzuba48.65
21.RobertŁukomski48.37
21.ZdzisławMalkiewicz48.37
22.LechWarężak47.50
22.ZbigniewSobczyk47.50
23.JacekSzwed46.83
23.PiotrRatajski46.83
24.KrzysztofGrela45.29
24.AnnaJankowska45.29
25.MarcinMotykiewicz45.29
25.MarcinPaplaczyk45.29
26.StanisławWachel42.02
26.AleksanderSkorupa42.02
27.MarekRużyło40.58
27.KrzysztofObłój40.58
28.JerzyGrzyb35.96
28.JanJózków35.96

III. 1 marca (niedziela) – Lubań

IV. 15 marca (niedziela) – Oleśnica

V. 25 kwietnia (sobota) – Miłkowice

VI. 31 maja (niedziela) – Milicka Wiosna, Milicz

VII. 7 czerwca (niedziela) – Szczawno Zdrój

VIII. 14 czerwca (niedziela) – Jawor

IX. 21 czerwca (niedziela) – Legnica

X. 27 września (niedziela) – Brzeg Dolny

XI. 18 października (niedziela) – Wałbrzych

XII. 25 października (niedziela) – Dzierżoniów

XIII. 11 listopada (środa) – Lubin