Kalendarz turniejów eliminacyjnych oraz wyniki rozegranych GP DŚ roku 2018

I. 3 lutego (sobota) – Sobótka

WYNIKI-SOBÓTKA

MiejsceImię i Nazwisko Wynik %
1.Krzysztof Obłój58.13
1.Zbigniew Sobczyk58.13
2.Mirosław Fechner57.33
2.Adam Waszkiewicz57.33
3.Dariusz Wincenty56.04
3.Bogumił Wegner56.04
4.Piotr Ratajski55.63
4.Jacek Szwed55.63
5.Jerzy Wiszniewski54.46
5.Krzysztof Malejka54.46
6.Jerzy Pieszczuch53.94
6.Kazimierz Żołnierowicz53.94
7.Zdzisław Kunc53.59
7.Janusz Drozdowski53.59
8.Cathy Bałdysz53.32
8.Samuel Bałdysz53.32
9.Janusz Staniów53.23
9.Marek Bałdysz53.23
10.Tadeusz Cymbalista52.71
10.Ludwik Kurzeja52.71
11.Aleksander Skorupa52.52
11.Stanisław Wachel52.52
12.Ireneusz Siemieniako51.90
12.Leszek Urbańczyk51.90
13.Sławomir Zagórski51.74
13.Wojciech Lubas51.74
14.Marcin Motykiewicz50.73
14.Zdzisław Malkiewicz50.73
15.Jolanta Sławenta50.54
15.Józef Sławenta50.54
16.Bohdan Mazur49.84
16.Jacek Krystecki49.84
17.Wiesław Pytka48.39
17.Stanisław Sulima48.39
18.Michał Stadnik48.22
18.Andrzej Pliszczyński48.22
19.Jerzy Marszałkowski47.29
19.Jerzy Zawór47.29
20.Stanisław Greszta46.67
20.Andrzej Chodowski46.67
21.Halina Kwiatkowska46.09
21.Anna Tatomir46.09
22.Andrzej Suchodolski45.49
22.Barbara Radomska45.49
23.Roman Wisłocki45.47
23.Lesław Grakowicz45.47
24.Ryszard Protorczyn42.29
24.Adam Rajczyk42.29
25.Marta Bojda41.20
25.Andrzej Bojda41.20
26.Jan Józków33.75
26.Bolesław Biedawski33.75

II. 7 kwietnia (sobota) – Miłkowice

WYNIKI-MIŁKOWICE

Lp.ImięNzwiskoWynik %
1.RyszardRączkowski60.33
1.JózefGrybel60.33
2.BogumiłWegner60.00
2.RyszardLaskowski60.00
3.PawełHulanicki58.00
3.MaciejRacewicz58.00
4.EugeniuszGąska56.50
4.MarekCzerniawski56.50
5.JolantaSławenta56.42
5.JózefSławenta56.42
6.MariuszSzumski56.17
6.LeszekUrbańczyk56.17
7.JanNiebudek56.08
7.JerzyZatorski56.08
8.WaldemarMaciejewski56.00
8.ElżbietaLis56.00
9.FranciszekMiazga55.67
9.MarekJakubowski55.67
10.PrzemysławZiółek54.25
10.PawełGórzyński54.25
11.JanKulczycki51.75
11.ZofiaDiakowska51.75
12.MarekRużyło51.58
12.AndrzejSawko51.58
13.MarianKupnicki51.42
13.JanPawlikaniec51.42
14.RomanWisłocki51.33
14.LesławGrakowicz51.33
15.AnnaJankowska50.75
15.MarcinPastudzki50.75
16.PiotrBirowski50.50
16.AndrzejJaniak50.50
17.MariuszKowalczyk50.42
17.JerzyGładysz50.42
18.AdamGarcarek50.42
18.JanKrakowski50.42
19.ZbigniewSobczyk49.92
19.KrzysztofObłój49.92
20.GrzegorzCzapulak48.25
20.JanMaślanka48.25
21.WiesławPytka48.08
21.StanisławSulima48.08
22.RomanWyszowski48.08
22.JarosławKowalik48.08
23.MarianGołąbek47.33
23.WiesławKozieł47.33
24.IreneuszSiemieniako45.17
24.EdwardKasiński45.17
25.ZbigniewSzanduła44.67
25.KrzysztofLickiewicz44.67
26.PawełŚwiątkowski43.33
26.AndrzejBarełkowski43.33
27.TadeuszCymbalista42.75
27.LudwikKurzeja42.75
28.AdamSzewczak42.08
28.AndrzejPawłowski42.08
29.AlbinaSuder42.08
29.RyszardSuder42.08
30.RyszardWodziński41.33
30.TymoteuszZaborowski41.33
31.EwaSokolińska41.00
31.JanuszKozioł41.00
32.SebastianZimorski38.33
32.MaciejBetliński38.33

 

III. 14 kwietnia (sobota)  – Milicka Wiosna, Milicz

WYNIKI-MILICZ

Lp.ImięNzwiskoWynik%
1.PrzemysławSaliński63.76
1.MariuszIlnicki63.76
2.StanisławGołębiowski62.82
2.MaciejBielawski62.82
3.BogumiłWegner59.74
3.DariuszWincenty59.74
4.RyszardPałasz58.33
4.WaldemarSroczyński58.33
5.MarianSzymonowicz58.01
5.StanisławSzuba58.01
6.KamilaKukuła57.17
6.PiotrKulesza57.17
7.BarbaraRadomska55.91
7.LiliannaSzatańska55.91
8.JózefSławenta55.63
8.JolantaSławenta55.63
9.TomaszKoźlecki55.61
9.TomaszStruzik55.61
10.JacekKrystecki55.32
10.BohdanMazur55.32
11.AndrzejPliszczyński54.87
11.JarosławChłądowicz54.87
12.JerzyGładysz54.25
12.PiotrDobryszycki54.25
13.SamuelBałdysz54.24
13.MarekBałdysz54.24
14.ZbigniewSobczyk53.88
14.LechWarężak53.88
15.PiotrKlubiński53.80
15.MaciejRochowicz53.80
16.MarekRużyło53.78
16.KrzysztofObłój53.78
17.PiotrRatajski53.20
17.JacekSzwed53.20
18.ZdzisławKunc53.03
18.MarekRzeszutek53.03
19.StanisławWachel52.50
19.JanMarcinkowski52.50
20.TomaszKonopka51.52
20.JerzyIgnyś51.52
21.AleksanderCzajka51.44
21.LechKostecki51.44
22.DariuszBudnik51.37
22.AndrzejBojda51.37
23.LeszekUrbańczyk51.28
23.IreneuszSiemieniako51.28
24.SzymonNiewiadomski50.82
24.ElżbietaNiewiadomska50.82
25.ŁukaszRokita50.60
25.IreneuszSzulc50.60
26.AdamSzuszkiewicz50.44
26.PiotrKorecki50.44
27.RyszardKorpalski50.35
27.MichałSzymkowiak50.35
28.MaciejBetliński49.82
28.SebastianZimorski49.82
29.MaciejGrodzki49.37
29.JanuszStaniów49.37
30.ElżbietaLis49.33
30.WaldemarMaciejewski49.33
31.AleksBukat49.03
31.TymoteuszZaborowski49.03
32.JerzyOfierski48.83
32.TomaszDorobek48.83
33.TadeuszCymbalista48.26
33.LudwikKurzeja48.26
34.MarcinPastudzki47.40
34.AnnaJankowska47.40
35.KrzysztofLewandowski46.94
35.MariuszKowalczyk46.94
36.WiesławPytka46.30
36.LesławGrakowicz46.30
37.RomanŻyto46.05
37.ZenonSzanfisz46.05
38.MarcinMotykiewicz45.60
38.ZdzisławMalkiewicz45.60
39.EwaSokolińska45.42
39.JanuszKozioł45.42
40.RobertKsiężopolski45.21
40.MarekKozłowski45.21
41.ArturJanoś44.33
41.KrzysztofTokar44.33
42.AdamMarcinowski43.85
42.MałgorzataTurska-Marcinowska43.85
43.JerzyGdeczyk43.42
43.JerzyRomańczyk43.42
44.RyszardRączkowski42.49
44.JózefGrybel42.49
45.LeszekHaber42.18
45.AndrzejChodowski42.18
46.MirosławPowązka42.02
46.ZdzisławaZabłocka42.02
47.SławomirZagórski41.01
47.WojciechLubas41.01
48.ZofiaDiakowska39.72
48.JanPawlikaniec39.72
49.PatrycjaKrupnik38.06
49.AlicjaŻarczyńska38.06
50.BarbaraWiśniowska32.17
50.TeresaLubas32.17

IV. 26 maja (sobota) – Złotoryja

V. 27 maja (niedziela)- Miedziana Kadź, Legnica

VI. 3 czerwca (niedziela) – Szczawno Zdrój

VII. 10 czerwca (niedziela) – Jawor

VIII. 17 czerwca (niedziela) – Kamienna Góra

IX. 29 września (sobota) – Brzeg Dolny

X. 21 października (niedziela) – Stara Kopalnia, Wałbrzyh

XI. 28 października (niedziela) – Dzierżoniów

XII. 11 listopada (niedziela) – Turniej Niepodległości, Lubin

XIII. 9 grudnia (niedziela) – Turniej Mikołajkowy, Świebodzice