I mamy pierwszy kwartał. Pierwsza czwórka ma uprawnienia jako wybierający, oczywiście po zakończeniu fazy eliminacyjnej.

MiejsceImię i NazwiskoSumaI kw.II kw.III kw.IV kw.
1.F. Zarzecki386.60386.60
2.P. Dobryszycki386.60386.60
3.M. Kozłowski382.94382.94
4.J. Pawlicki382.82382.82
5.P. Klubiński380.43380.43
L. Warężak380.43380.43
7.A. Jankowska380.15380.15
8.K. Grela376.79376.79
9.W. Skonieczny376.09376.09
10.D. Artmański370.11370.11
11.J. Głowiński365.01365.01
12.M. Marcinkowski332.05332.05
13.K. Obłój323.38323.38
14.J. Drozdowski306.50306.50
15.M. Pastudzki304.39304.39
16.M. Bałdysz303.63303.63
17.S. Bałdysz293.20293.20
18.M. Rużyło278.81278.81
19.J. Marcinkowski274.01274.01
20.J. Gładysz267.17267.17
21.K. Kukuła266.76266.76
22.B. Mazur263.06263.06
23.A. Suchodolski244.50244.50
24.B. Radomska231.25231.25
25.A. Telus228.90228.90
26.K. Bednarek222.65222.65
27.Z. Sosna213.84213.84
28.K. Lewandowski212.37212.37
29.L. Kostecki202.16202.16
30.G. Mzyk201.37201.37
31.C. Bałdysz190.15190.15
32.R. Szarek172.37172.37
33.M. Huzar171.29171.29
34.A. Czajka156.62156.62
35.J. Biniewski156.04156.04
36.I. Różalska147.45147.45
I. Różalski147.45147.45
38.A. Marcinowski133.83133.83
M. Turska-Marcinowska133.83133.83
40.M. Szymonowicz110.84110.84
S. Szuba110.84110.84
42.R. Rosikiewicz100.63100.63
43.A. Poziemski98.0798.07
44.E. Witan92.6292.62
E. Herda92.6292.62
46.K. Siniecki84.5884.58
J. Chłądowicz84.5884.58
48.A. Górska83.1283.12
49.A. Diakun76.3676.36
50.P. Patreuha63.3863.38
M. Bielawski63.3863.38
52.M. Tomczewska61.6761.67
53.A. Skorupa56.4056.40
54.T. Struzik54.6754.67
55.M. Kowalczyk54.4054.40
A. Litwiński54.4054.40
57.S. Pękalski53.6353.63
R. Wiącek53.6353.63
59.A. Razik51.8551.85
60.A. Pigulski50.6350.63
61.A. Łuczak50.4750.47
Ł. Gaweł50.4750.47
63.M. Hernandez50.0050.00
64.E. Niewiadomska48.8048.80
65.J. Sadowski47.1947.19
66.J. Krystecki46.3046.30
67.M. Schmidt45.9345.93
68.J. Staniów45.1945.19
69.K. Mikołajczak45.1545.15
70.M. Szymkowiak43.4843.48
71.M. Mroczkowski40.7340.73
72.M. Kawecki39.1239.12
M. Kubicki39.1239.12
74.B. Tokarski38.8938.89
P. Traczyński38.8938.89
76.P. Januszewska37.3237.32
77.W. Kubica32.0032.00
P. Budkiewicz32.0032.00